Błękitna kropka - plakat wakacyjnego projektu Teatru Latarnia dla dzieci

Już po raz 4 spotkamy się z fantastyczną grupą dzieci i młodzieży z Gminy Gródek na półkoloniach artystycznych. Tym razem w projekcie wakacyjnym pn. „Błękitna kropka”, który realizujemy wraz z Gminnym Centrum Kultury w Gródku, w ramach jubileuszowej – 15 edycji – programu „Lato w teatrze!”

Razem teatralną rakietą polecimy w kosmos aby zobaczyć… No właśnie… co zobaczymy?

„Spójrz na tę kropkę. To Nasz dom. To my. Na niej wszyscy, których kochasz, których znasz. O których kiedykolwiek słyszałeś.”

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym projekcie to… uruchom swoją wyobraźnię i przygotuj kosmiczną pracę w dowolnej technice oraz wyślij do nas maila ze swoim zgłoszeniem (szczegóły na plakacie)

Błękitna kropka - wakacyjny projekt Teatru Latarnia dla dzieci z Gminy Gródek

Na kosmiczną przygodę pełną sztuki zapraszamy dzieci z Gminy Gródek w wieku od 9 do 17. Termin: 25.07–06.08.2022 Liczba miejsc (niestety) ograniczona. Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Piękny plakat przygotowała Magdalena Toczydłowska-Talarczyk, a naszymi partnerami są jak zwykle Gminne Centrum Kultury w Gródku (LwT+) oraz Gmina Gródek!

Do usłyszenia / do zobaczenia
Fundacja Teatr Latarnia

*

„Lato w teatrze” jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego / e-teatr.pl / Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego