„Wiśniowy sad” Teatru Latarnia (o spektaklu można poczytać tutaj) miał swoją premierę na początku września tego roku pośród starych drzew i domostw przy ul. Grunwaldzkiej, w historycznej przestrzeni Białegostoku (zapraszaliśmy na premierę przedstawienia w plenerze [link]). Było to zdarzenie osobliwe, pełne wdzięku, prawdy miejsca i emocji. Tym razem chcemy zaprosić na wersję przedstawienia „pod dachem” – w gościnnych dla nas progach BTL-u, czyli Białostockiego Teatru Lalek. Z udziałem aktorów tego teatru i przy wydatnej pomocy instytucji możemy zaprezentować spektakl na dużej scenie Białostockiego Teatru Lalek.

W przedstawieniu wystąpi wyjątkowe grono białostockich artystów: aktorów, muzyków i tancerzy. Spektakl wypełni muzyka wykonywana na żywo na historycznych instrumentach. Serdecznie zapraszamy Państwa na wieczór pełen refleksji i wzruszeń, a także wspaniałej muzyki i tańca.

CZAS TRWANIA: 180 minut

MIEJSCE: Białostocki Teatr Lalek (duża scena) – ul. Kalinowskiego 1

DATY i GODZINY:
spektakle 28 i 30 XII – godzina 18.00 (na spektakl 28 grudnia wejściówek brak!)
spektakl sylwestrowy 31 XII – godzina 17.00

WEJŚCIÓWKI:
28, 30 XII – cena 50 zł (dla grup powyżej 15 osób – 40 zł)
31 XII – cena 75 zł (dla grup powyżej 15 osób – 65 zł)

REZERWACJA:
liczba miejsc ograniczona dlatego prosimy o rezerwowanie wejściówek pod mailem: rezerwacja.teatrlatarnia@gmail.com
telefon: +48 662 156 012 (odbiór wejściówek przy wejściu do teatru, bezpośrednio przed spektaklem)

INFORMACJE DODATKOWE (aktualizowane na bieżąco): Wiśniowy Sad | Teatr Latarnia w Białostockim Teatrze Lalek – wydarzenie na portalu Facebook